Вхід


Обрати фото
Завантажити

Поки що у вас немає бонусів

Накопичуйте бонуси та отримуйте подарунки та інші привілеї від ART MALL

Ваші відвідування торгівельно-розважального центру (ТРЦ) та покупки в місцях розваг та торгівлі, які беруть участь у "Клуб лояльності ART MALL" будуть автоматично перераховані за обумовленими правилами в умовні бонусні одиниці та переведені на Вашу на карту Клубу лояльності. Надалі Ви зможете обміняти їх на подарунки та різноманітні привілеї в ART MALL.

Усю необхідно інформацію щодо нарахування бонусів, Ваших винагород та привілеїв Клубу лояльності, Ви зможете отримати на сайті www.artmall.ua на своїй Особистій сторінці учасника Клубу лояльності, а також в зручному мобільному додатку, який Ви зможете завантажити на свій мобільний телефон та планшет. Також Ви можете самостійно перевірити статус своїх накопичень за допомогою інфокіосків з наклейкою "Клуб лояльності ART MALL", що знаходяться на першому та другому поверхах нашого ТРЦ, або отримати інформацію у адміністратора ART MALL на інфоточці.

Як можна отримати карту "Клубу лояльності ART MALL" для накопичення бонусів

Для того, щоб отримати карту "Клуб лояльності ART MALL", Вам необхідно заповнити анкету, яку можна отримати у адміністратора (1-ий поверх, головний вхід ТРЦ), або роздрукувати на сайті за адресою: www.artmall.ua заповнити та віддати адміністратору ТРЦ. На основі Ваших анкетних даних створюється Ваш особовий рахунок "Клуб лояльності ART MALL", на який наділі зараховуються бонуси. Перші бонуси будуть зараховані на Ваш рахунок вже за саму процедуру реєстрації!

Для отримання карти лояльності Ви також можете скористатися такими можливостями:

  • замовте карту на сайті: www.artmall.ua і Ваша карта буде на Вас чекати у адміністратора АRT MALL на інфоточці

  • заповніть анкету безпосередньо на робочому місці адміністратора на першому поверсі біля головного входу АRT MALL

  • зателефонуйте за телефоном гарячої лінії, та замовте карту "Клуб лояльності ART MALL"

Проводьте Ваш час в ART MALL, отримуйте та накопичуйте бонуси

При перетині одного із входів до нашого ТРЦ, завдяки пластиковій бонусній картці, яку Ви отримаєте при реєстрації і яку Вам треба брати з собою, готуючись до візиту до нашого ТРЦ, наша автоматична система впізнає Вас, що дозволить "Клуб лояльності ART MALL" нарахувати на Ваш рахунок Клубу певну кількість бонусів за визначеними правилами. Пластикова картка вироблена за спеціальною безконтактною технологією, тому ми маємо для Вас пораду — тримайте картку у руці при вході до ТРЦ для того, щоб відбувся процес ідентифікації Вашої картки у системі, це дуже важливо для того, щоб Ваш рахунок Клубу лояльності наповнювали відповідні бонуси.